DOSTAWA

Staramy się aby nasze paczki docierały do klientów w jak najkrótszym czasie, przy zachowaniu możliwie jak najniższych cen za wysyłkę. Czas i koszt dostawy są zależne od wybranej podczas zakupów w naszym sklepie formy dostawy.

Dostawca Czas dostawy Koszt dostawy
odbiór osobisty nawet tego samego dnia 0 zł
1-2 dni roboczych* 10zł przy przedpłacie / 15zł za pobraniem
2-3 dni roboczych* 15zł przy przedpłacie / 20zł za pobraniem

*Jest to czas przewidywany, a nie gwarantowany przez firmy wykonujące usługi przewozowe.


METODY PŁATNOŚCI

  • tradycyjny przelew na konto bankowe sklepu
  • przelew za pomocą PayU
  • płatność kartą za pomocą PayU
  • płatność za pobraniem

ZWROTY

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego.

Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Adres do zwrotu:

S&M Sławomir Kidoń
Ul Sosnowa 5 Lasowo
64-820 Szamocin

REKLAMACJE

Producent jest odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).Sprzedawca jest odpowiedzialny z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa na Klienta lub wynikły z przyczyny tkwiącej w sprzedanym Produkcie w tej samej chwili.Wada fizyczna polega na niezgodności sprzedanego Produktu z Umową Sprzedaży.